OTOMOTİV VE YEDEK PARÇA

Otomotiv ve Yedek Parça sektöründeki gümrükleme hizmetlerimiz.
Naci Kasım Sk. Hikmet İş Merkezi No:3 K:3 MecidiyeKöy / İstanbul
+90 212 217 35 15

OTOMOTİV VE YEDEK PARÇA

Referanslar

Otomotiv sanayii, seri üretime geçtiği günlerden itibaren ve özellikle de günümüzde dünyadaki üretim sektörlerinin lokomotifi olarak görülmektedir.

Bu dev sanayi, tüm dünyada yarattığı 500 milyar dolarlık cirosu, ana ve yan sanayi kuruluşları ile sektörün diğer yandallarında doğrudan ve dolaylı olarak istihdam ettiği 40 milyonu aşkın çalışanıyla, sermaye yatırımları, teknolojik gelişmeler ve bilgisayar uygulamaları sonucu dünya ticaretine miktar vedeğer olarak yaptığı katkının boyutları ile her zaman dikkatleri çekmiştir. Diğer taraftan, otomotiv sektörü, başta demir-çelik olmak üzere, petro-kimya, lastik, cam,elektrik, elektronik gibi sektörlerin de gelişiminde etkin rol oynamaktadır.

Biz de bu sektörler ile gerek doğrudan gerek dolaylı yollardan ilgili olan firmalara kaliteli ve sorunsuz gümrükleme hizmetleri vermekteyiz. Otomotiv sektörünün alt bir dalı olan yedek parça sektöründe de ithalat ve ihracat işlemlerinde gerekli tüm prosedürleri sağlayarak en uygun ve e hızlı sonucu almak için çalışmaktayız.